Dafina Zeqiri dhe Varrosi sjellin “Ring Ring”

Dafina Zeqiri dhe Varrosi sjellin “Ring Ring”

31 October 2019 21:40

Këngëtarja Dafina Zeqiri në bashkëpunim me reperin Varrosi kanë publikuar projektin e tyre më të ri të quajtur “Ring Ring”.

Teksti dhe muzika është punuar nga dy këngëtarët, ndërkaq videoklipi nga Bzzz Entertainment.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme