Bukuroshja ukrainase këndoi shqip në mes të Greqisë

Bukuroshja ukrainase këndoi shqip në mes të Greqisë

28 October 2019 11:10

Ukrainasja Angelina Statyeva zgjodhi që në skenën e “The Voice of Greece” të sillte një këngë shqiptare.

Bukuroshja i la të gjithë pa fjalë, teksa këndoi “Lule Lule”, duke bërë që të gjithë trajnerët të kthehen për të.

Me një zë brilant dhe performancë fantastike, ukrainasja mahniti jurinë e “The Voice”.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme