“President”, kënga e re nga Elineli

“President”, kënga e re nga Elineli

05 October 2019 17:43

Reperi nga Prishtina, Elinel ka publikuar këngën e tij më të re “President”.

Beatin e ka bërë Kryptic, derisa incizimi është bërë nga Cricketi.

Për miksimin dhe masterizimin e këngës është përkujdesur Nome Entertainment.

“President” vjen me videoklip, i cili është punuar nga produksioni Djemt e Abdullahit.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme