Showbiz

Rod Stewart paralajmëron albumin orkestral "You’re in My Heart"

Rod Stewart paralajmëron albumin orkestral

Rod Stewart ka njoftuar publikimin e një albumi orkestral i cili përmban versione të reja të disa prej hit këngëve të tij të mëparshme, së bashku me këngën e re "Stop Loving Her Today".

I titulluar “You’re in My Heart: Rod Stewart With the Royal Philharmonic Orchestra”, albumi u bë me produksion të Trevor Horn dhe arrin më 22 nëntor në formatet digjitale, single CD dhe double-CD, shkruan KOHA Ditore.