Taste2 sjell këngën “Dele e Zez’”

Taste2 sjell këngën “Dele e Zez’”

22 August 2019 08:33

Reperi nga Prishtina, Milot Hoxha i njohur si Taste2 ka publikuar këngën e tij më të re “Dele e Zez’”.

Tekstin e kësaj kënge e ka bërë vet reperi, derisa për miksimin dhe masterizimin është përkujdesur Përllumb Ballata, transmeton Koha.net.

Incizimi i këngës është bërë në Home Base Sound.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme