Al Bano dhe Romina Power gjyshër për herë të dytë

Al Bano dhe Romina Power gjyshër për herë të dytë

12 August 2019 10:39

Al Bano dhe Romina Power janë bërë gjyshër për herë të dytë. Vajza e tyre Cristel Carrisi ka sjellë në jetë vajzën Cassia, fëmijën e saj të dytë që e ka më bashkëshortin Davor Lukshiq, pas Kai, që ka lindur në 2018.

Lajmin e bukur e ka dhënë gjyshja Romina në profilin e saj në Instagram ku ka postuar dorën e vogëlushes me dedikimin: “Kjo dorë që mami nuk do e lëshojë për të gjithë jetën”./BW

Komentet

Shto koment

Të ngjashme