Ledri Vula u drejtohet fansave nga foltorja e Kuvendit

Ledri Vula u drejtohet fansave nga foltorja e Kuvendit

31 July 2019 18:13

Këngëtari i njohur kosovar, Ledri Vula, u është drejtuar në një mënyrë të veçantë fansave të tij.

Ai nga foltorja e Kuvendit të Kosovës ka lutur qytetarët e Kosovës “që të kursejnë zërin dhe energjinë për 3 gusht, për festivalin ‘Sunny Hill’”.

Vula është një nga shumë këngëtarët pjesëmarrës në edicionin e sivjetmë të festivalit “Sunny Hill”. Ai do të jetë pjesë e natës së dytë të festivalit, më 3 gusht. Për tre ditë, “Sunny Hill” në Parkun e Gërmisë do të sjellë yjet botërore, Miley Cyrus më 2 gusht, Gashi më 3 gusht dhe DJ Calvin Harris më 4 gusht.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@sunnyhillfestival 🔥

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

 

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme