Rina e Koston publikojnë “Ideal”

Rina e Koston publikojnë “Ideal”

21 July 2019 18:20

Këngëtarja e njohur kosovare, Rina Balaj, ka publikuar projektin e saj më të ri.

“Ideal” titullohet kënga që ajo e ka sjellë në bashkëpunim me Kostonin.

Dy këngëtarët janë kujdesur vetë për tekstin, ndërsa producentë si zakonisht janë Zzap dhe Chriss.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme