Showbiz

“Slay”, kënga e re nga Flaka Krelani

 

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Flaka Krelani ka publikuar këngën e saj më të re “Slay”.

Tekstin dhe melodinë e këngës e ka bërë vet këngëtarja, derisa producent i këngës është Xhimi on dË Beat, transmeton Koha.net.