Kida dhe Lyrical Son sjellin “Deja Vu”

Kida dhe Lyrical Son sjellin “Deja Vu”

19 May 2019 14:12

Kida në bashkëpunim me reperin Lyrical Son kanë publikuar të dielën këngën e tyre më të re të quajtur “Deja Vu”.

Muzika është punuar nga K Master, teksti nga Lyrical Son dhe Erno ndërkaq video nga Alban Selimaj.

 

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme