Showbiz

Amal ia ndalon George Clooneyt ngasjen e motoçikletës

 

Amal Clooney ia ka ndaluar bashkëshortit të saj George t’i ngasë motoçikletat dhe skuterët pas aksidentit të tij të frikshëm në Itali vitin e kaluar.

Ylli i “Ocean’s Eleven”, i cili i mbush 58 të hënën, u hospitalizua në korrikun e kaluar, kur një automobil hyri në korsinë e skuterit të tij, ndërsa ky po shkonte në punë në Sardenjë për ta filmuar serinë e tij të ardhshme të Hulu, “Catch-22”.