Shyhrete Behluli sjell këngën e re dedikuar për nënën

Shyhrete Behluli sjell këngën e re dedikuar për nënën

08 March 2019 22:27

Këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli ka publikuar këngën më të re të cilën ia ka dedikuar nënave.

Kënga titullohet “Je e Vetmja”, tekstin e së cilës e ka shkruar Nexhmie Muhaxheri dhe Arian Agushi (Gold AG), transmeton Koha.net.

Gjithashtu, muzikën e këngës e ka bërë Miti Geci.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme