Tayna publikon këngën e re “Ring Ring” Foto: YouTube / screenshot

Tayna publikon këngën e re “Ring Ring”

16 February 2019 20:42

Reperja e njohur kosovare, Tayna, ka publikuar këngën e saj më të re.

Kënga titullohet “Ring Ring”, tekstin e së cilës e ka shkruar vetë këngëtarja ndërsa muzikën dhe produksionin e ka realizuar “Cricket”, transmeton Koha.net.

“Ring Ring” vjen pas projektit “Aje” që Tayna e ka realizuar në bashkëpunim me Ledri Vulën.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme