Liam Hemsworth konfirmon se Miley Cyrus ka marrë mbiemrin e tij pas martesës Foto: Digital Spy

Liam Hemsworth konfirmon se Miley Cyrus ka marrë mbiemrin e tij pas martesës

09 February 2019 23:32

Aktori i njohur australian, Liam Hemsworth, së fundmi ka qenë mysafir në emisionin “Live With Kelly and Ryan.

Kur moderatorët Kelly Ripa dhe Ryan Seacrest e kanë pyetur atë për muajin e parë të martesës me këngëtaren dhe aktoren Miley Cyrus se si ka qenë, ai me finesë u tregoi atyre se ajo ka ndërruar mbiemrin e saj, shkruan digitalspy, transmeton Koha.net.

“Në fakt, tani është Miley Ray Hemsworth”, ka thënë aktori.

Ai, po ashtu, tregoi se kjo e tëra ishte ideja e saj.

“Ajo do të vazhdojë të njihet si Miley Cyrus, por ajo mori mbiemrin tim, gjë që është e mrekullueshme. Kjo ishte sinqerisht një nga gjërat më të bukura. Nuk i kam kërkuar unë që ta marrë mbiemrin tim, por ajo tha: ‘Jo, natyrisht që do ta marrë mbiemrin tënd”, sqaroi Hemsworth.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme