Showbiz

Bebe Rexha e Dua Lipa, në mesin e të nominuarve për herë të parë në Grammy

Bebe Rexha e Dua Lipa, në mesin e të nominuarve për herë të parë në Grammy

Grammy është çmimi më i madh që një këngëtar mund të marrë në industrinë muzikore.

Dhe në 62-vjetorin e kësaj ngjarje të madhe muzikore janë nominuar për herë të parë 21 artistë apo grupe, mes tyre edhe këngëtaret e njohura me origjinë shqiptare, Bebe Rexha dhe Dua Lipa.