Aktorja Jennifer Lawrenc fejohet me Cooke Maroney

Aktorja Jennifer Lawrenc fejohet me Cooke Maroney

06 February 2019 10:03

Aktorja Jennifer Jawrence, fituese e Oscar dhe një nga më të famshmet në botën filmike, është fejuar me të dashurin e saj, i cili është drejtor i një galerie arti, raporton reuters.

Burri i ardhshëm i saj është Cooke Maroney.

28 vjeçarja, Lawrence është fotografuar duke mbajtur një “unazë gjigante” gjatë një darke me të dashurin Maroney në një restorant francez në qytetin e New Yorkut.

Ajo ka fituar çmimin Oscar si aktorja më e mirë për rolin e saj në 2012-ën, me filmin komik “Silver Linings Playbook”.

I fejuari i saj, Maroney është drejtor i galerisë së arteve në Gladestone Gallery në New York.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme