Showbiz

Dyshohet se Leonardo DiCaprio po përgatitet të martohet në fshehtësi

Aktori i Hollywoodit, Leonardo DiCaprio, ka qenë në vitin e fundit në lidhje me modelen dhe aktoren amerikane, Camila Morrone.

Tani duket se ajo do të jetë bashkëshortja e tij e ardhshme.