Eliza Hoxha, ndërmjet muzikës dhe arkitekturës

Eliza Hoxha, ndërmjet muzikës dhe arkitekturës

29 January 2019 21:53

E ftuar në pjesën qendrore të emisionit Express në KTV ishte këngëtarja e mirënjohur, Eliza Hoxha.

Ajo ka treguar detajet rreth projektit të fundit të saj muzikor me titull “Peng”.

Ndërsa ka folur edhe për pasionin e saj për muzikën dhe angazhimet e sukseset në profesionin e saj si arkitekte.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme