Showbiz

Lyrical Son feston ditëlindjen dhe bëhet baba për herë të dytë

 

Reperi kosovar Festim Arifi, i njohur me ermin artistik Lyrical Son, do të jetë personi më i lumtur sot pasi feston ditëlindjen e 35-të si baba i dy fëmijëve.

Bashkëshortja e tij Gresa ka sjellë në jetë një vajzë duke e gëzuar shumë Festimin. Lajmi u konfirmua nga vetë Gresa, e cila publikoi një fotografi në llogarinë e saj në Instagram.