Showbiz

Jolie i ndalon Brad Pittit që të takojë fëmijët

Jolie i ndalon Brad Pittit që të takojë fëmijët
 

Që në momentin e parë të divorcit midis Angelinës dhe Brad Pitt të dy i shpallën një luftë të hapur njëri-tjetrit për sa i përket kujdestarisë së fëmijëve. Pas shumë e shumë bisedimeve në gjykatë ata arritën në një marrëveshje por që nuk u bë kurrë e ditur për fansat dhe për publikun.

Por mesa duket këtë herë diçka jo e mirë ka ndodhur serish. Shkak është bërë fakti që Jolie ka zgjedhur që fëmijët të dilnin për të bërë pazar të shoqëruar nga një truprojë, ndërkohë që këtë punë fare mirë mund ta bënte babai i tyre. Burime pranë Brad Pitt kanë bërë të ditur që aktori është xhindosur nga ky vendim i ish-bashkëshortes.