Tahiri tregon se ish-presidenti Sejdiu ia shtyu datën e dasmës

Tahiri tregon se ish-presidenti Sejdiu ia shtyu datën e dasmës

06 January 2019 22:10

Në edicionin festiv, emisioni “Talk” i KTV-së ishte në familjen e kryetarit të Vushtrrisë, Xhafer Tahiri. Ai gjatë emisionit ka shpalosur shumëçka në lidhje me punën dhe jetën e tij private.

I pyetur nga moderatorja e emisionit se si arriti ish-presidenti Fatmir Sejdiu ta ndryshonte datën e dasmës së tyre dhe si mund të kishte kaq ndikim presidenti edhe në çështje familjare, kryetari Tahiri ka një rrëfim tejet interesant dhe të pa dëgjuar më parë në opinionin publik në lidhje me ndërrimin e datës së dasmës së tij për më shumë së një javë, për hir të ish-presidentit Sejdiu, madje ka edhe një arsyetim për këtë fakt.

Për më shumë, ndiqeni videon.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme