Vajza e Tahirit: E kuptuam në lajme për dashurinë e prindërve

Vajza e Tahirit: E kuptuam në lajme për dashurinë e prindërve

06 January 2019 21:29

Në edicionin festiv, emisioni “Talk” i KTV-së ishte në familjen e kryetarit të Vushtrrisë, Xhafer Tahiri.

Ndër të tjera, gjatë bisedës teksa kryetari Tahiri rrëfente për njohjen me gruan e tij dhe hapat e parë drejt dashurisë ndërhynë vajza e tyre e cila rrëfen se si e kuptoi për takimin e parë të prindërve dhe se si ata të dy kishin rënë në dashuri.

Edhe pse vajza e vogël në moshë, ajo tregon se pse prindërit hezitonin ti tregonin më gjerësisht për lidhjen e tyre të dashurisë dhe gjëra të tjera që kishin të bënin me njohjet e tyre të para.

Për më tepër, shikoni videon.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme