Samanta dhe Elinel sjellin “Vonë”

04 January 2019 17:45

Këngëtarja nga Shqipëria, Samanta, dhe reperi kosovar Elinel, kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri që e kanë titulluar “Vonë”.

“Vonë”, është baladë RnB dhe hip-hop, ndërsa melodia është punuar nga Samanta.

Teksti është shkruar nga Elinel.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme