Showbiz

Festat e fundvitit, me rëndësi të veçantë për yjet e estradës

 

Yje të shumtë të estradës i kanë dhënë rëndësi të veçantë festave të fundvitit, duke postuar fotografi në rrjetet sociale me ç’rast i urojnë të gjithë adhuruesit e tyre, bën të ditur emisioni “Express” i KTV-së.

Ndër ta janë edhe: Argjentina Ramosaj, Agnesa Vuthaj, Rina Balaj, Lorik Cana, Enca Haxhia dhe të tjerë.