Showbiz

Sonte në “N’GAS’Z”, Diellza Kolgeci flet për herë të parë pas lajmit që është shtatzënë

 

Diellza Kolgeci është e ftuara e radhës në emisionin “N’GAS’Z” të KTV-së, ku tregon se si e mori lajmin që do të bëhet nënë.

Gjatë vozitjes, ajo i kthehet kujtimeve kur u shpall “Miss Kosovarja 1996”, e po ashtu edhe filmit “Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna”, kur kishte mësuar shumë detaje për traditat dhe zakonet sipas Kanunit.