Showbiz

Kendall Jenner, modelja më e paguar në botë

 

Për të dytin vit radhazi, Kendall Jenner është shpallur modelja më e paguar në botë nga Forbes. Ylli i pasarelave siguroi 22.5 milionë dollarë në 12 muaj.

Ajo mundi supermodelet dhe miket e saj Bella e Gigi Hadid, si edhe Karlie Klose e Gisele Bündchen.