Showbiz

Rita Ora sjell “Velvet Rope”

 

Këngëtarja Rita Ora ka publikuar këngën e saj më të re “Velvet Rope”.

Këngën e ka realizuar vetëm me tekst dhe pa videoklip. Kënga është publikuar në YouTube e gjithashtu ajo e ka bërë të ditur edhe në Instagramin e saj.