Akuzohet se ‘harroi’ Rita Orën për Dua Lipën, reagon Bebe Rexha

Akuzohet se ‘harroi’ Rita Orën për Dua Lipën, reagon Bebe Rexha

12 November 2018 08:57

Rita Ora dhe Bebe Rexha përveç të qenit dy këngëtare shqiptare me famë botërore prej kohësh shquhen për miqësinë e fortë me njëra-tjetrën.

Madje afërsia e madhe mes tyre bëri shumëkënd të mendonin se ato kishin krijuar një front kundër një tjetër ylli shqiptar, Dua Lipës.

Bebe në vazhdimësi u supozua që mban krahun e Rita Orës, por së fundmi, gjërat kanë ndryshuar dhe ajo po shihet më shumë me Lipën.

Kaq ka mjaftuar që Bebe të akuzohet se e ka harruar Ritën. Këtë ia ka thënë një komentues në foton me Lipën por përgjigja e Bebes ka qenë e shpejtë. Madje dhe shumë e qartë. “JO! Mos ja nisni këtë. Rita është gjithashtu shoqja ime’, është përgjigjur Rexha për t’i shuar gjithë dilemat.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Snacks.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Image

Komentet

Shto koment

Të ngjashme