Showbiz

Yllka Kuqi sjell “Athu”

 

Këngëtarja e njohur shqiptare, Yllka Kuqi, ka publikuar projektin e saj më të ri me titull “Athu”.

Për projektin e saj të ri ajo ka bashkëpunuar me Irkenc Hykën dhe Endrit Mumajesin për tekstin dhe muzikën.