Besart Halimi e Armend Shabani në “Express” sjellin detajet e projektit të ri

Besart Halimi e Armend Shabani në “Express” sjellin detajet e projektit të ri

19 October 2018 20:59

Besart Halimi dhe Armend Shabani, e kanë lansuar bashkëpunimin e tyre të ri me titull "Shko".

Dyshja ishte në Express për ta promovuar këtë videoprojekt, me ç'rast tregojnë detaje shtesë rreth këngës si dhe bashkëpunimeve të tyre të tjera.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme