Showbiz

Dj Geek e Argjentina publikojnë “Sekretin”

Dj Geek e Argjentina publikojnë “Sekretin”
 

Këngëtarja e njohur shqiptare, Argjentina Ramosaj, ka publikuar projektin e saj më të ri me titull “Sekreti”, të cilën e ka lansuar në bashkëpunim me DJ Geek.

Për tekstin dhe melodinë është kujdesur Vig Poppa.