Recetat e javës “Te Linda”

Recetat e javës “Te Linda”

30 April 2018 20:42

Për këtë javë nga Linda do të keni receta të ndryshme.

Pite në forma të ndryshme me spinaq, rizoto me avokado dhe mish të thatë, tavë viçi në furrë si dhe shporta të mbushura me krem nga dredhëzat.

Nga hëna deri të premten nga ora 17:40 në KTV mund të shikoni recetat më të reja nga Linda.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme