Recetat më të reja pranverore nga Linda për këtë javë

15 April 2018 21:27

Nga e hëna, nesër, Linda vjen me recetat më të reja pranverore.

Supë detoksifikuese, role viqi me perime, pastë me salcë spinaqi dhe topa të shëndetshme.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme