Tortila të mbushura për darkën e fundvitit

31 December 2017 14:38

Për pjatën anësore për darkën e fundvitit, emisioni “Te Linda” i KTV-së ka zgjedhur tortila të mbushura me pulë dhe avokado.

Se si përgatitet, mund të shikoni në video.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme