Tost francez me mish viçi

29 July 2017 10:26

Për përgatitjen e tostit francez me mish viçi iu duhen produktet e mëposhtme:

Buke integrale tosti

300 gr mish viçi

2 ose 3 qepë të kuqe

5 ose 6 këpurdha

Vaj ulliri

Gjalpë

Kripë dhe piper

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme