Recetat e Lindës për këtë javë

20 January 2020 14:00

Këtë javë Lindja sjell receta shumë të kërkuara si: Pashtetë të shëndetshme me arra, peshk merluc me perime dhe shije të veçantë, kofsha pule me shije kumini si dhe cheesecake me fruta sezonalë siç janë mandarinat.

“Te Linda” në KTV mund ta ndiqni nga e hëna në të premte në orën 8:00 si dhe pasditeve në orën 17:45.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme