Episodi 9 - Shenjat që alarmojnë gruan shtatzënë për abort të mundshëm

26 May 2019 09:10

Në episodin e nëntë të emisionit “Mrekullia” në KTV, mund të mësoni rreth abortit dhe shkaktarët e tij.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme