Zjarr pranë ambulancës në Lagjen e Spitalit në Prishtinë

Zjarr pranë ambulancës në Lagjen e Spitalit në Prishtinë

26 February 2020 23:13

Një zjarr ka shpërthyer në orët e vona të së mërkurës në Lagjen e Spitalit në Prishtinë, pranë ambulancës dhe shkollës fillore “Mitrush Kuteli”, ka bërë të ditur KP-ja.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë zjarrfikësit, të cilët janë duke e fikur zjarrin që ka përfshirë barishtet në këtë hapësirë.

Ende nuk dihen shkaqet që kanë nxitur ndezjen e zjarrit.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme