Lifestyle

Njihuni me jahtin hotel

 

Vendi më i ri luksoz në Miami, SHBA, ku mund të kalojnë pushimet miliarderët nuk është një hotel me 5 yje ose super-apartament, por një jaht.

Arkup40, kushton 1.600 dollarë nata dhe ka gjithçka për të kaluar pushimet e ëndrrave: vaskë, pamje spektakolare nga oqeani, madje edhe shërbim dhome që vjen me motoskaf.