Lifestyle

Shurupi me vetëm dy përbërës që pastron mushkëritë dhe largon kollën

Shurupi me vetëm dy përbërës që pastron mushkëritë dhe largon kollën
 

Nëse shpesh keni kollë dhe mukus të tepërt, ky ilaç shtëpiak sigurisht që do t’ju bëjë mirë. Është i sigurt si për të rriturit ashtu edhe për fëmijët, shkruan “HolisticLivingTips”.

Karotat janë të pasura me antioksidantë, dhe ndihmon shumë personat diabetikët dhe ata që kanë hipertension. Gjithmonë zgjidhni lëngun e freskët të karotës në vend që të hani perime të papërpunuara, sepse lëngjet kanë një përqendrim më të lartë të lëndëve ushqyese.