Nga 6 dhjetori në KTV fillon sezoni i dytë i emisionit “Mrekullia”

Nga 6 dhjetori në KTV fillon sezoni i dytë i emisionit “Mrekullia”

04 December 2019 23:39

Nga e premtja, 6 dhjetor 2019, në KTV do të fillojë sezoni i dytë i emisionit “Mrekullia”.

Kësaj radhe, neonatologia e pediatrja dr. Lindita Kryeziu, do të ofrojë këshilla të shumta: nga dita e parë e lindjes, vaksinat, kontrolli i javës së parë, ftohjet, anomalitë e lindura, fëmijët e parakohshëm e shumë më shumë.

Në episodin e parë do të flitet për ditën e parë të lindjes. Çfarë kujdesi duhet bërë dhe për çfarë janë me rëndësi 24 orët e para të jetës.

“Mrekullia” vjen në kuadër të emisionit SOT, çdo të premte në KTV.

Për pyetje doktoreshës, shkruani në faqen e Facebookut të emisionit “Mrekullia”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme