Lifestyle

Disenjatorja Vildane Kamerolli zbulon detajet e koleksionit të ri

 

Me një dashuri të madhe për punën e saj, e pas një vere të suksesshme me shumë kreacione të pëlqyera nga klientët, disenjatorja Vildane Kamerolli tani është shpërngulur në atelienë e saj të re.

Aty ka atmosferë pune intensive dhe përkushtim ... pasi po përgatitet koleksioni i ri i veshjeve të Vildanes, në të cilin ajo premton se do të sjellë shumë veshje të veçanta, bën të ditur emisioni “Express” i KTV-së.