A mund të gjeni zarin me shtatë pika?

A mund të gjeni zarin me shtatë pika?

26 March 2017 11:25

Fotografia e cila është publikuar ka bërë bujë të madhe në internet.

Njerëzit janë sfiduar që të gjejnë zarin me shtatë pika në tërë këto zare, transmeton Koha.net.

Kjo fotografi është krijuar nga kompania e lojërave Casumo.com dhe zbulon metodën e fshehur për mashtrime. Shtatë-pikëshi është një metodë e zakonshme e mashtrimit në disa lojëra të fatit.

Për të gjetur zarin me shtatë pika duhet të keni shumë durim dhe të ngulitni sytë në fotografi.

Nëse ende nuk e keni gjetur, shikoni më poshtë se ku ishte i fshehur ky zar.

Image

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme