Lëmsh

Vajza “bionike” që nuk ndien fare dhimbje

 

Olivia Farnsworth ka një gjendje gjenetike aq unike, sa që mund të jetë personi i vetëm në botë që i ka simptomat “bionike”, shkruan “The Sun”.

Vajza ha shumë pak, nuk fle shumë dhe nuk ndien fare dhimbje. Madje kishte qenë në gjendje të ecte pa telashe edhe pasi u godit në një rast nga një veturë.