Lëmsh

Hyundai përplaset me Lamborghinin dhe vazhdon rrugën sipër tij

 

Disa pamje të publikuara në rrjetet sociale tregojnë momentin kur një veturë Hyundai përplaset me një veturë luksoze, Lamborghini Huracan, në vlerë prej 270 mijë euro.

Ngjarja e cila ka ndodhur në Leeds të Britanisë së Madhe tregon përplasjen spektakolare e cila ka ndodhur mëngjesin e së enjten.