Lëmsh

Bëhen virale pamjet e peshkaqenit tetë metra i gjatë në SHBA

 

Në brigjet e New Jerseyt në SHBA, një grup personash me varkë, hasen në një peshkaqen të madh, rreth 8 metra. Peshkaqeni, siç shkruan “Upi” të mërkurën, iu afrua varkës dhe qëndroi pranë saj për 10 minuta.

Personat në bord, që janë familjarë mes vete, thanë se u tmerruan kur panë se diçka masive po notonte.