Lëmsh

Një 33-vjeçare bëhet gjyshja më e re në Britani

Gjyshja Gemma Skinner (majtas), vajza e saj Maizie dhe mbesa Larosa Mae (Foto: The Sun)
 

Një grua 33-vjeçare, nënë e tre fëmijëve është bërë gjyshja më e re në Mbretërinë e Bashkuar, pasi vajza e saj 17-vjeçare lindi javën e kaluar, shkruan Daily Mail.

Gemma Skinner, vajza e së cilës Maizie lindi një vajzë, tha se infermierët në spital mendonin se ajo ishte tezja e foshnjës.