Lëmsh

Amerikani me fat, shpëton me gërvishtje nga sulmi i aligatorit

Amerikani me fat, shpëton me gërvishtje nga sulmi i aligatorit

Një burrë nga Florida, John Braje, vendosi që të notonte pranë një aligatori, i cili iu afrua dhe tentoi ta kafshonte në shpatull.

Në videon e postuar nga Daily Mail, shihet se si aligatori i madh i afrohet dhe kërkon ta kafshojë përpara se burri të dilte menjëherë nga liqeni, përcjell A2news.