Po bënte sërf, vogëlushi përplaset nga peshkaqeni

Po bënte sërf, vogëlushi përplaset nga peshkaqeni

03 December 2019 11:48

Një familje me pushime në plazhet e Floridas ka regjistruar një video të frikshme, ndërsa djali i tyre 9 vjeçar bënte sërf me dërrasën e tij.

Chandler Moore po bënte stërvitje me disa dallgë të vogla në plazh dhe ishte nën survejimin e të atit kur një peshkaqen i vogël kërcen mbi dërrasë duke e trembur vogëlushin.

Djaloshi shpëtoi pa u lënduar nga ky incident që ndodhi në plazhin e New Smyrna.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme