Lëmsh

Burrat nuk janë të mirëpritur këtu, hapet në Spanjë hoteli i parë vetëm për gra

 

Hoteli Som Dona, i cili ndodhet jo larg Porto Cristo në Spanjë, është mirëpritur ekskluzivisht nga femrat mbi 14-vjeç.

Ky hotel me katër yje ka gjithsej 39 dhoma, një banjë, një bibliotekë dhe një tarracë në çati. Ajo ofron një hapësirë krejt të re për gratë që duan të shpëtojnë nga stresi i jetës së përditshme, transmeton KosovaPress.